preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kalendar
« Travanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 10. 2018.

Ukupno: 99219
Danas: 52
Info centar za mlade...

Oglasna ploča

Školska godina 2010./2011. - prvi dan škole


Raspored za prvi dan škole 06.09.2010 

 

Prijepodnevna smjena - 1. i 2. razred
-------------------------------------

1.a - Zvjezdana Svalina (učionica 1)
1.b - Đurđica Kolarić-Vukotić (učionica 4)
1.c - Ivana Milošević Živković (učionica 2)
1.d - Jasenka Detling (učionica fizike)
1.e - Astra Škorjanc (učionica 6)
1.f - Mirna Čalija (učionica informatike)
1.g - Katica Degmečić (učionica 11)

2.a - Davor Tanocki (učionica 7)
2.b - Renata Banjan (učionica biologije)
2.c - Lidija Neznanović (učionica 5)
2.d - Vedran Ristić (učionica 8)
2.e - Ivica Bošnjak (učionica 10)
2.g - Mirta Vujnovac (učionica g1)


Popodnevna smjena - 3. i 4. razred
------------------------------------

3.a - Jasna Klaić (učionica 4)
3.b - Dalibor Pazaver (učionica 10)
3.c - Vlasta Šovagović-Jovičić (učionica 8)
3.d - Nevenka Kos (učionica 2)
3.e - Dražen Jakopović (učionica informatike)
3.f - Krešimir Petrić (učionica 12)
3.g - Milena Leskovac (učionica g2)

4.a - Tatjana Stranjak (učionica 6)
4.b - Jasenka Bolkovac (učionica 5)
4.c - Nevenka Damjanović (učionica kemije)
4.d - Katarina Moržan (učionica 7)
4.e - Snježana Đumlija (učionica biologije)
4.g - Hrvoje Šerić (učionica g1)


Raspored učionica po katovima:
--------------------------------
prizemlje: učionice 1, 2, 3, g1, g2, dvorana
1. kat: učionice 4, 5, 6, 7, fizika
2. kat: učionice 8, 9, 10, 11, 12, informatika, biologija, kemija
 

 
 
 

 

Razrednici:

1.a - Zvjezdana Svalina
1.b - Đurđica Kolarić-Vukotić
1.c - Ivana Milošević Živković
1.d - Jasenka Detling
1.e - Astra Škorjanc
1.f - Mirna Čalija
1.g - Katica Degmečić

2.a - Davor Tanocki
2.b - Renata Banjan
2.c - Lidija Neznanović
2.d - Vedran Ristić
2.e - Ivica Bošnjak
2.g - Mirta Vujnovac

3.a - Jasna Klaić
3.b - Dalibor Pazaver
3.c - Vlasta Šovagović-Jovičić
3.d - Nevenka Kos
3.e - Dražen Jakopović
3.f - Krešimir Petrić
3.g - Milena Leskovac

4.a - Tatjana Stranjak
4.b - Jasenka Bolkovac
4.c - Nevenka Damjanović
4.d - Katarina Moržan
4.e - Snježana Đumlija
4.g - Hrvoje Šerić

 

 

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Matija Bogdanović   datum: 4. 9. 2010.

Tražilica



Važne informacije

E-dnevnik


Dragi korisnici internetske stranice III. gimnazije Osijek,

fotografije i videe događanja, obilježavanja, projekte, akcije i aktivnosti u našoj Školi možete pogledati na sljedećim poveznicama:

Facebook III. gimnazije Osijek

Youtube III. gimnazije Osijek

Instagram III. gimnazije Osijek

 



Off topic


Pogledajte, pročitajte!




preskoči na navigaciju