« Srpanj 2024 »

DRŽAVNA PRVENSTVA IZ ODBOJKE I KOŠARKE

Naši odbojkašice i odbojkaši sudjelovali su na državnom prvenstvu koje je održano od 24. do 26. travnja u Poreču.
Odbojkašice su bile u skupini s djevojkama iz Splita i Koprivnice. Nakon pobjede protiv Koprivnice igrale su protiv braniteljica naslova iz Splita koje su na kraju bile bolje. U skupini su bile druge te su u konačnici izborile 9. plasman. Ekipu su činile: Leona Mijošek, Nika Ilin, Nika Županić, Leonarda Mitrović, Maja Škrtić, Anamarija Vranjković, Kalista Šimić, Nina Pejčić, Petra Mihaljević, Leonarda Sudarić, Anđela Jazvić i Lucija Zelić. Ekipa je nastupila pod vodstvorm profesora Ivana Ćosića.

Odbojkaši su bili u skupini s ekipama iz Rijeke i Otočca te su zauzeli drugo mjesto u skupini te tako izborili ukupno 9. plasman. Ekipu su činili: Martin Bošnjak, Patrik Ljubojević, Marko Budimčić, Jakov Šušnjara, Karlo Malčić, Petar Peljušić, Zvonimir Zemljak, Ivor Beneš, Patrick Valentić i David Šokman. Ekipa je nastupila pod vodstvorm profesora Igora Dubravčića.
Također u Poreču, od 8. do 10. svibnja održano je državno prvenstvo u košarci na kojem su nas predstavili naši mladići pod vodstvom profesora Ćosića. Odmjerili su snage s ekipama iz Splita i
Zagreba. Dečki su odigrali sjajne utakmice, ali, nažalost, nije bilo dovoljno za više od trećeg mjesta u skupini i ukupno 9. plasmana. Ekipu su činili: Petar Peljušić, Luka Radić, Bruno Vukobratović, Gabriel Suk, Antonio Vanek, Luka Rejo, Matej Božić, Mihovil Vegar, Martin Bošnjak, Ivor Beneš, Zvonimir Zemljak i Matej Horvat.
Čestitamo odbojkašicama, odbojkašima i košarkašima na još jednom izvrsnom predstavljanju na državnim prvenstvima. Profesoru Dubravčiću i profesoru Ćosiću generalno čestitamo na velikom trudu oko organizacije provedbe različitih natjecanja, koordinacije svih učenika i brige koju su pokazali prema učenicima na domaćim i gostujućim terenima.

objavio: Karlo Kobaš   datum: 7. 6. 2024.