Ukupno: 520334

Hooooo! Hoooooooo! Hooooooooooo!

HOOO HOOOOOO HOOOOOOOO! 🙂
I ove je godine našom školom odjekivao taj svima omiljeni uzvik!
Naime, prošlu su subotu učenici drugih razreda djeci i unucima zaposlenika naše škole predstavlili predbožićni scenski prikaz ,,Kako napraviti božićni igrokaz''. Prije samoga igrokaza učenici su publiku zabavili svojim glazbenim umijećem, a potom je krenuo dugo iščekivani spektakl. Na sceni su se, na sveopće oduševljenje i malenih i velikih gledatelja, pojavljivali poznati likovi iz brojnih bajki. Naravno, veliko finale bilo je pojavljivanje Djeda Mraza, a, zamislite, pojavila se i Baka Mraz! 🙂 Ne viđamo baš često Djeda Mraza, ali rijetki se mogu pohvaliti da su uživo vidjeli Baku Mraz! Mi smo si to objasnili na način da su djeca i unuci naših zaposlenika bili i više nego dobri pa je i diskretna Baka osjetila potrebu doći i pohvaliti ih. 🙂 Naravno, uz lijepe riječi podijeljeni su i jednako tako lijepi pokloni, a svi okupljeni (dakle, ne samo najmlađi) obećali su Djedu Mrazu, Baki Mraz i vilenjacima da će biti i dalje dobri te su si na kraju poželjeli sretan Božić i uspješnu 2024. godinu.

Učenici su zablistali i u glumačkom i u glazbenom izričaju! Uistinu smo ponosni na njihove talente i predanost radu, a ponosni smo i na profesoricu Ivanu Milošević-Živković koja je sve to vrijedno koordinirala u idejnom, organizacijskom i izvedbenom dijelu. 😉
Atmosfera je bila odlična, a, kako saznajemo, učenici, profesorica i teta spremačica ostali su na after partyju do podnevnih sati. 🙂
foto: Vedran Ristić, prof.
U glumačkom ostvaraju predstave sudjelovali su:
2.a: Paula Kurtović, Paula Pavlović, Petra Ćavar
2.b: Tamara Čurčić
2.c: Sara Hederić, Petra Sudar, Tena Trac
2.d: Iva Bulić, Marko Duvnjak, Lukas Delić, Marko Drašinac, Andrej Keglević, Bruna Lamza, Noa Šimić
2.e: Niko Efremov, Petra Nukić, Karla Matoković
U instrumentalnim izvedbama predstavili su se: David Kotris na violini (2.e), Hrvoje Lasić na harmonici (2.c), Mia Bušić na bisernici (2.c) i Bartol Čačić na gitari (2.c).

objavio: Karlo Kobaš   datum: 21. 12. 2023.