Ukupno: 520456

KRIK nam se vratio!

Nakon čak 13 godina stanke školski list Krik ponovno će zasjati na policama školske knjižnice, ali i u digitalnom izdanju!
Već od danas možete uživati u bogatstvu zabavnih i informativnih članaka koje su pripremili vaši školski kolege. U ovom izdanju pronaći ćete širok spektar tema, od intervjua s učenicima i profesorima, preko horoskopa i reportaža, do kreativnog pisanja i ilustracija. Krik je rezultat predanog rada uredničkog tima, novinara, dizajnera i naših profesora koji su se odlučili na ovaj projekt. Radujemo se što ćete moći pročitati njihove zanimljive priče i vizualne umjetnine u najnovijem izdanju, a sve to objedinjeno pod temom putovanja.
Školski list možete pročitati u školskoj knjižnici, a vlastiti digitalni primjerak možete preuzeti na službenoj stranici škole.
Kako bismo osigurali da idući broj Krika bude još bolji, molimo vas da ispunite online obrazac, tzv. feedback obrazac, u kojem ćete se osvrnuti na ovaj i iznijeti svoje želje za idući broj školskog lista. Online obrazac možete pronaći skeniranjem QR koda na hodnicima škole.
Digitalni primjerak školskog lista i online feedback obrazac možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://tr.ee/y4ce8SKwxb

objavio: Karlo Kobaš   datum: 5. 3. 2023.