Ukupno: 519612

Dobro došli

Dragi posjetitelji!

Crtež - maskota maše rukom Početkom nove školske godine započela je i izrada naše ineternetske stranice.  Potaknuti CARNetovim natjecanjem Skockajte web! koji nagrađuje najbolje uređenu mrežnu stranicu škole i mi smo se odlučili na ovaj veliki korak.

Uskoro vas i na našoj stranici očekuje literatura koja će potaknuti u vama razmišljanje, nasmijati vas ili vam otkriti neke nove činjenice koje će obogatiti vaše znanje. Iako smo tek nedavno počeli s radovima oko uređenja, pozitivna energija i optimizam prevladavaju. Kako biste nas podržali u ovom našem projektu, i vi možete, zajedno s nama, biti ti koji će uređivati ovu stranicu.

Već za nekoliko dana bit će dostupni sadržaji poput anketa, mozgalica i raznih zanimljivih literatura. Sudjelovati možete upravo čitajući naše radove, odgovarajući na naše ankete i na još mnoge druge načine. Roditelji naših učenika također mogu pronaći zanimljive informacije o roditeljskim sastancima, rasporedu informacija, djelatnicima škole ili drugim korisnim sadržajima.

Mrežna stranica škole otkriva mnoge zanimljivosti o samoj školi, kao i o njezinom načinu rada. Stranicu uređuju učenici u dogovoru s profesorom informatike, pa je ova stranica uglavnom prožeta učeničkim pogledima na same događaje i teme kojima je stranica ispunjena, i zbog toga će naši vršnjaci možda češće posjećivati stranicu i sudjelovati u njezinom napretku, jer će se na njoj nalaziti mnogo korisnih sadržaja namjenjenih učenicima.

Nadamo se da će svatko od naših posjetitelja pronaći nešto korisno za sebe, te da će naša, tek oživljena, stranica i zaživjeti.

objavio: Lucija Drašinac   datum: 15. 10. 2009.