« Lipanj 2022 »

Vijesti

Najbolji učenici na državnim natjecanjima: od biologije, preko odbojke, do sabora

Tijekom cijele nastavne godine na školskim društvenim mrežama izvještavali smo vas o brojnim uspjesima učenika i profesora naše škole na državnim razinama. Slijedom svega toga ravnatelj Dražen Jakopović, prof. organizirao je domjenak u dvorištu škole na kojem su učenicima i profesorima uručena priznanja. Na domjenku su bili i predstavnici medija, a pročitajte dio iz izvješća Glasa Slavonije:
,,Popis dobitnika priznanja uistinu je širok, što je nastavak tradicije izvrsnosti po kojoj je III. gimnazija Osijek nadaleko poznata. Riječ je o čak 24 natjecatelja iz znanja te 64 natjecatelja iz sporta, a posebno se ističu prvo mjesto na državnom natjecanju iz biologije te prvo mjesto iz muške odbojke. Također, učenici III. gimnazije viceprvaci su iz fizike, a zauzeli su i visoko treće mjesto iz biologije. Drugo mjesto osvojeno je na natjecanju ,,Koliko poznaješ Hrvatski sabor?" te na međunarodnom natjecanju triju mora ,,Trimarium".''
Čestitamo još jednom učenicima i mentorima, a za više informacija i fotografija pogledajte naš Facebook i Instagram te cijeli članak na stranici Glasa Slavonije ovdje.

objavio: Karlo Kobaš   datum: 16. 6. 2022.