« Kolovoz 2017 »

Humanitarna akciji Hrvatskog crvenog križa
Autor: Mira Pašalić, 30. 10. 2013.

Poštovane učenice i učenici!

Želimo vam se svima zahvaliti na sudjelovanju u humanitarnoj akciji Hrvatskog crvenog križa Solidarnost na djelu, koja se, već tradicionalno, svake godine provodi u našoj školi. U akciji su sudjelovali svi razredni odjeli i većina djelatnika Škole.

Prethodnih smo godina sakupljali igračke, slikovnice, odjeću i obuću, a ove novčana sredstva. Prikupili smo 1250kn.

U skladu s ciljevima koje svake godine planiramo i, zatim , nastojimo ostvariti, želimo vam prenijeti znanja, sposobnosti i vještine potrebne za uspješan nastavak školovanja i cjeloživotno obrazovanje, a izrazito nam je važno i da postanete i ostanete dobri ljudi. A biti dobar čovjek znači prihvaćati druge i različite, razumjeti druge, poštovati druge, pomagati drugima... To nam se čini jednako važno, ako ne i važnije, jer mnoge ćete stvari koje ste ovdje čuli i naučili zaboraviti jer se znanja potiru, a biti dobar čovjek vrijednost je za cijeli život. Ponosni smo što se svake godine uvjerimo da slično razmišljamo i što u ostvarivanju tih ciljeva zdušno sudjelujete. Mi želimo biti škola koja ima dušu. A vi?
Još jednom, hvala svima.