Najbrojniji među županijskim prvacima

Datum objave: 21. lipnja 2026.

Još jedno odlično priznanje za naše učenike, profesore i školu!

Naime, 15. lipnja Osječko-baranjska županija dodijelila je pohvalnice i priznanja učenicima i mentorima osnovnih i srednjih škola koji su u ovoj nastavnoj godini osvojili jedno od prva tri mjesta na županijskim i međužupanijskim natjecanjima iz znanja.

U kategoriji srednjih škola učenicima je dodijeljeno 79 priznanja, a među tim imenima bilo je čak 25 imena naših učenika, dakle jedna trećina pripala je našim učenicima, a neki su učenici na dodjeli prozvani u više navrata, a možemo se pohvaliti i time da je čak 20 naših mentora dobilo priznanja.
Na dodjeli priznanja bili smo najbrojnija škola i po broju učenika i po broju mentora kojima su dodijeljena priznanja. Čak je i županica Nataša Tramišak u jednom trenutku tijekom dodjele spontano prokomentirala da ne može ne uočiti da je naša škola najbrojnija. Napomenimo da je ova dodjela isključila priznanja za sportske uspjehe, o našem PRIMAG-u kao najuspješnijem školskom sportskom društvu već smo vas izvijestili. Time je rezultat naše škole još i veći jer smo se jednako uspješno dokazali i u znanu i u sportu.
Zahvaljujemo Osječko-baranjskoj županiji na prepoznavanju naših nastojanja i rezultata te na kontinuiranom ulaganju u našu školu. Veselimo se svim novim uspjesima na različitim područjima.

Pročitajte još

Dani Erasmusa

Dani Erasmusa

Poziv na okrugli stol i predavanje povodom Erasmus dana! U sklopu obilježavanja Erasmus dana u III. gimnaziji Osijek, pozivamo vas na: Okrugli stol „Erasmus 101 – pitanja i odgovori“voditeljica:...

Pročitajte više
Skip to content