Prvi razredi u Austriji

Datum objave: 19. travnja 2026.
Dok su naši drugi razredi bili na ekskurziji u Pragu, naši su prvi razredi otkrivali ljepote austrijskih gradova Salzburga i Beča. Ekskurzija je trajala od 30. ožujka do 1. travnja.
Prvi je dan bio obilježen posjetom poznatom rudniku soli i obilaskom grada Salzburgu u kojem je organizirano noćenje. Drugi i treći dan učenici i profesori upoznali su ljepote austrijske metropole, a posebno su ih se dojmili velebni dvorac Schönbrunn i Prirodoslovni muzej. Zapravo, u tako lijepim i velikim svjetskim turističkim odredištima teško je izdvojiti konkretne pojedinosti, ali učenici i profesori nisu skrivali oduševljenje svime i želju za povratkom u privatnom aranžmanu.
Učenike su na putovanju pratili razrednici i predmetni profesori: Ena Kovačević, Lidija Čalić, Vedran Ristić, Kristina Ibrahimović, Ivan Ćosić i Lidija Neznanović.

Pročitajte još

Dani Erasmusa

Dani Erasmusa

Poziv na okrugli stol i predavanje povodom Erasmus dana! U sklopu obilježavanja Erasmus dana u III. gimnaziji Osijek, pozivamo vas na: Okrugli stol „Erasmus 101 – pitanja i odgovori“voditeljica:...

Pročitajte više
Najbrojniji među županijskim prvacima

Najbrojniji među županijskim prvacima

Još jedno odlično priznanje za naše učenike, profesore i školu! Naime, 15. lipnja Osječko-baranjska županija dodijelila je pohvalnice i priznanja učenicima i mentorima osnovnih i srednjih škola koji...

Pročitajte više
Skip to content