« Travanj 2020 »

Mobiteli

Nastavničko vijeće III. gimnazije Osijek na sjednici održanoj 27.12.2011. jednoglasno je donijelo sljedeću ODLUKU

Učenicima i nastavnicima škole za vrijeme nastave i za vrijeme provođenja svih ispita, nije dopušteno korištenje mobitela , mp3 playera, fotoaparata i sličnih uređaja za razgovor, igranje igrica, slanje poruka, snimanje, fotografiranje, slušanje glazbe i slično, već takvi uređaji moraju biti isključeni i spremljeni.

Uređaje koje učenici nisu ugasili i spremili, nastavnici su dužni oduzeti i predati u tajništvo škole. Uređaje pohranjene u tajništvu škole mogu preuzeti roditelji ili staratelji učenika.

Ova odluka objavit će se na web stranici škole i bit će rečena na roditeljskim sastancima pojedinih razrednih odjela.

Obrazloženje:

Korištenje mobitela, mp3 playera, fotoaparata i sličnih uređaja za razgovor, igranje igrica, slanje poruka, snimanje, fotografiranje, slušanje glazbe i slično loše utječe na učenike, dekoncentrira ih, ometa rad, služi za prepisivanje i druge nedozvoljene radnje pa je stoga bilo potrebno donijeti ovu odluku.

Priloženi dokumenti:
mobiteli.doc (36.50 KB)

objavio: Snježana Barabaš Seršić   datum: 16. 1. 2012.